Alcohol promilage tester kopen? Wat een onzin!
Vandaag kreeg ik een mailtje binnen van een bedrijf dat digitale alcohol promilage testers verkoopt en de eerste emotie dat bij mij opkomt is verbazing. Want wie is er nou zo gek om zo’n ding te kopen?
Je weet immers dat de meeste mensen bij het drinken van slechts twee biertjes al op het randje zitten en ieder mens kan tot twee tellen. Dus zo moeilijk is het niet om te weten of je al dan niet teveel op hebt dacht ik zo.
Daarbij moet je wel echt dom zijn om niet door te hebben dat je met alcohol op beter helemaal niet achter het stuur moet kruipen. Je wilt zelf immers heel thuis komen van een avondje stappen en geen gevaar op de weg zijn voor mede weggebruikers!
Het mailtje heb ik dus meteen maar als spam betiteld, die digitale krengen zijn nog duur ook! Je kunt er beter een paar biertjes extra voor nemen en naar huis laten rijden. Voor dat bedrag kun je aardig wat taxiritjes naar huis krijgen.
Daarnaast doet een ontnuchterende wandeling naar huis ook wonderen! Je voelt je een stuk fitter de volgende ochtend!
Related posts
- Eddie Murphy legaliseert huwelijk niet
- Uitnodiging: Debat over IJzeren Rijn
- Gratis Bragbook voor de digiscrapper
- Crocodile Hunter Steve Irwin doodgestoken
- Vakantie in Venlo-Blerick
- Geen seks meer voor Tom Hanks
- Lizzy, onze Burmese poes is vermist in Blerick
- Konikpaarden Oostvaardersplassen steken ijs over
- Hoe veilig zijn probiotica? Moeten we nu stoppen met het eten van Yakult, Vifit en Danone en Activia
- Kinderliedjes verlaten GEOlution.nl

