web
analytics
euro | GEOlution

    Verder op GEOlution

    Zoek op GEOlution

Test euro

Nationale zijde Euromunten

Hieronder tref je de eurolanden aan, klik op het land en je ziet de nationale zijde van de euromunten: Belgie Cyprus Duitsland Estland Finland Frankrijk Griekenland Ierland Italie Luxemburg Malta Monaco Nederland Oostenrijk Portugal San Marino Slovenie Slowakije Spanje Vaticaan Citeer dit artikel als: Brouwers, C.I.J. (2011) Nationale zijde Euromunten. GEOlution. https://www.geolution.nl/school/geld/nationale-zijde-euromunten.htm

Herdenkingsmunten

Elk euroland mag 1 keer per jaar een herdenkingsmunt uitgeven. Dit is altijd een 2 euro munt. Natuurlijk worden deze munten gewoon gebruikt, maar zodra iemand zo’n munt aantreft is de kans erg groot dat deze munt in een verzameling terecht komt! Herdenkingsmunten 2004 Herdenkingsmunten 2005 Herdenkingsmunten 2006 Herdenkingsmunten 2007 Herdenkingsmunten 2008 Herdenkingsmunten 2009 Herdenkingsmunten… read more »

Herdenkingsmunten 2011

Citeer dit artikel als: Brouwers, C.I.J. (2011) Herdenkingsmunten 2011. GEOlution. https://www.geolution.nl/school/geld/herdenkingsmunten-2011.htm

Herdenkingsmunten 2010

Citeer dit artikel als: Brouwers, C.I.J. (2011) Herdenkingsmunten 2010. GEOlution. https://www.geolution.nl/school/geld/herdenkingsmunten-2010.htm

Herdenkingsmunten 2009

Citeer dit artikel als: Brouwers, C.I.J. (2011) Herdenkingsmunten 2009. GEOlution. https://www.geolution.nl/school/geld/herdenkingsmunten-2009.htm

Herdenkingsmunten 2008

Citeer dit artikel als: Brouwers, C.I.J. (2011) Herdenkingsmunten 2008. GEOlution. https://www.geolution.nl/school/geld/herdenkingsmunten-2008.htm

Herdenkingsmunten 2007

Citeer dit artikel als: Brouwers, C.I.J. (2011) Herdenkingsmunten 2007. GEOlution. https://www.geolution.nl/school/geld/herdenkingsmunten-2007.htm

Herdenkingsmunten 2006

Citeer dit artikel als: Brouwers, C.I.J. (2011) Herdenkingsmunten 2006. GEOlution. https://www.geolution.nl/school/geld/herdenkingsmunten-2006.htm

Herdenkingsmunten 2005

Citeer dit artikel als: Brouwers, C.I.J. (2011) Herdenkingsmunten 2005. GEOlution. https://www.geolution.nl/school/geld/herdenkingsmunten-2005.htm

Herdenkingsmunten 2004

Citeer dit artikel als: Brouwers, C.I.J. (2011) Herdenkingsmunten 2004. GEOlution. https://www.geolution.nl/school/geld/herdenkingsmunten-2004.htm

Euromunten Vaticaan

Citeer dit artikel als: Brouwers, C.I.J. (2011) Euromunten Vaticaan. GEOlution. https://www.geolution.nl/school/geld/euromunten-vaticaan.htm

Euromunten Spanje

Citeer dit artikel als: Brouwers, C.I.J. (2011) Euromunten Spanje. GEOlution. https://www.geolution.nl/school/geld/euromunten-spanje.htm

Euromunten Slowakije

Citeer dit artikel als: Brouwers, C.I.J. (2011) Euromunten Slowakije. GEOlution. https://www.geolution.nl/school/geld/euromunten-slowakije.htm

Euromunten Slovenie

Citeer dit artikel als: Brouwers, C.I.J. (2011) Euromunten Slovenie. GEOlution. https://www.geolution.nl/school/geld/euromunten-slovenie.htm

Euromunten San Marino

Citeer dit artikel als: Brouwers, C.I.J. (2011) Euromunten San Marino. GEOlution. https://www.geolution.nl/school/geld/euromunten-san-marino.htm

Euromunten Portugal

Citeer dit artikel als: Brouwers, C.I.J. (2011) Euromunten Portugal. GEOlution. https://www.geolution.nl/school/geld/euromunten-portugal.htm

Euromunten Oostenrijk

Citeer dit artikel als: Brouwers, C.I.J. (2011) Euromunten Oostenrijk. GEOlution. https://www.geolution.nl/school/geld/euromunten-oostenrijk.htm

Euromunten Nederland

Citeer dit artikel als: Brouwers, C.I.J. (2011) Euromunten Nederland. GEOlution. https://www.geolution.nl/school/geld/euromunten-nederland.htm

Euromunten Monaco

Citeer dit artikel als: Brouwers, C.I.J. (2011) Euromunten Monaco. GEOlution. https://www.geolution.nl/school/geld/euromunten-monaco.htm

Euromunten Malta

Citeer dit artikel als: Brouwers, C.I.J. (2011) Euromunten Malta. GEOlution. https://www.geolution.nl/school/geld/euromunten-malta.htm

Euromunten Luxemburg

Citeer dit artikel als: Brouwers, C.I.J. (2011) Euromunten Luxemburg. GEOlution. https://www.geolution.nl/school/geld/euromunten-luxemburg.htm

Euromunten Italie

Citeer dit artikel als: Brouwers, C.I.J. (2011) Euromunten Italie. GEOlution. https://www.geolution.nl/school/geld/euromunten-italie.htm

Euromunten Ierland

Citeer dit artikel als: Brouwers, C.I.J. (2011) Euromunten Ierland. GEOlution. https://www.geolution.nl/school/geld/euromunten-ierland.htm

Euromunten Griekenland

Citeer dit artikel als: Brouwers, C.I.J. (2011) Euromunten Griekenland. GEOlution. https://www.geolution.nl/school/geld/euromunten-griekenland.htm

Euromunten Frankrijk

Citeer dit artikel als: Brouwers, C.I.J. (2011) Euromunten Frankrijk. GEOlution. https://www.geolution.nl/school/geld/euromunten-frankrijk.htm

Sidebar